Hakkımızda

Alanında kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış personel ağıyla Medya YarenTürk ; 2003 Yılından Bugüne  dizi, sinema, reklam projelerine En başarılı imzalarını atmıştır ve  cast, model , dizi, sinema, reklam ve oyuncu ajansı olarak çalışmalarına kalitesini muhafaza ederek devam etmektedir.

Medya YarenTürk'e başvuruan arkadaşlarımızı profesyonel kadromuzla özenle seçip onları bu sektörün en iyileriyle buluşturmaktayız. Medya YarenTürk'e  başvuran kişilerden seçilenleri  ilk olarak fotograf çekimine yönlendirerek Yayınlanan fotograflar sayesinde yapım şirketlerinin istediği model de oyuncu tercih etmelerine olanak sağlıyoruz. Yani oyuncu ile yapım şirketlerinin buluşmasına aracılık yapmaktayız.

Defile, moda çekimi, dizi, film,haber,reklam,,tv programları,müzik klipleri, ekspozisyon ve sinema faaliyetleriyle beraber  tanıtım alanlarında çalışmalara yön veren Medya YarenTürk etrafında bulundurduğu uzman, tecrübeli ve alanıyla bütünleşmiş kadrosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Medya YarenTürk  sunduğu hizmetlerle farkını ortaya çıkarmış ve hizmet kalitesini müşterilerine göstermiş bulunmaktadır.

İlkemiz, her adayımızın yeteneklerini belirleyerek ön plana çıkarmaktır.  Medya YarenTürk  her anlamda aktif olarak rol almış ve yeni kişiler, deneyimli, yetenekli modelleri kendisine kazandırmıştır. 

Bu sektörde oyuncu ya da yan oyuncu olmak isteyen kişilerden gelen istekler üzerine çalışmalar yaptığımız yapım şirketleri ile değerlendirmelerde bulunup dizi ve sinema sektörüne yeni yüzler sunmaktayız. Model ve Casting hizmetlerimiz ile en hareketli ve geniş kadrosuna sahip olmanın mutlulugunu yaşıyoruz.